Proč mít webové stránky?

Mnoho lidí si myslí, že webové stránky nepotřebují nebo se jednoduše obávají, že za vytvoření profesionálního webu vyhodí spoustu peněz bez nějakého efektu.

V dnešní době však tradiční způsoby prezentace a prodeje ustupují novým, pro zákazníky rychlejším a pohodlnějším řešením - málokdo dnes hledá firmy v novinách, tištěném katalogu jako jsou zlaté stránky apod.

Být na internetu se vyplatí!

Konkrétně v Česku je internet každodenním standardem pro více než 6 milionů lidí, tedy cokoli tito uživatelé potřebují, hledají zejména a nejdříve přes internet.

Pokud tedy nemáte vlastní webové stránky, uživatelé (potencionální zákazníci) vás nenajdou a využijí nabídky vaší konkurence.

Jak a v čem vám mohou webové stránky pomoci?

 1. Vyhledání (dostupnost) - Lidé už si zvykli hledat nejrůznější produkty, služby a informace pomocí internetových vyhledávačů. Vytvoření vlastních webových stránek je prvním krokem k tomu, aby vás potencionální zákazník snadno na internetu nalezl… a následně využil vaší nabídky.
 2. Prezentace (důvěryhodnost) - Webové stránky jsou pro vás v první řadě vizitkou - zrcadlem toho, co nabízíte, jak jste pečliví a proč by měl zákazník využít právě vaší nabídky. Zpracování a vzhled webu může na návštěvníka zapůsobit v takové míře, že si vybere právě vaše služby (nebo jej naopak odradí a přivede k rozhodnutí zvolit si konkurenci).
 3. Informace - Pomocí webových stránek můžete zákazníka pohodlně a snadno provést napříč vašimi službami, firemní kulturou, referencemi a aktuálními informacemi vč. kontaktu.
 4. Propagace - Informujte nové návštěvníky i stálé zákazníky o jedinečnosti vašich produktů, novinkách nebo sezónních akcích! Zvolte pro web správná klíčová slova, sdílejte fotky a události na sociálních sítích nebo využijte zdarma dostupné katalogy. Podpoříte tím propagaci, zvýšíte prodej nebo „jen“ získáte nové fanoušky a nemusí vás to stát ani korunu!
Design KM / Tvorba webových stránek, webdesign

8 důvodů, proč se mnou spolupracovat

 • Individuální a kreativní přístup ke každému projektu
 • Férová nabídka - poměr kvalita / cena / rychlost
 • Fullservis - od grafického návrhu, přes tisk až po funkční web
 • Profesionalita a vstřícnost - dodržování termínů i určitá časová flexibilita
 • Orientace na detail - kreativní i logické uvažování
 • Stylistické schopnosti - úprava textu a návrh obsahu
 • Rychlé zpracování i reakce prostřednictvím e-mailu bez dalších nákladů
 • Neustálé vzdělávání - stále se snažím přicházet na nové cesty a řešení

Tvořím hlavou i srdcem... Vytvořím vám nezaměnitelnou firemní identitu, moderní www stránky a originální tiskoviny. Poradím vám nejen s návrhem značky, ale i vhodnou propagací ...protože práce pro Vás je mou vizitkou.

ZAŠLETE MI POPTÁVKU

Login

  or   Vytvořit účet

Zapomenuté heslo? |  Zapomenuté jméno?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×