Nepodceňujte sílu firemní identity!

Firemní identita (nebo také Corporate Identity) je kompletní vizuální styl, kterým se firma prezentuje svým zákazníkům (od použití loga, přes barevnost a grafické prvky až např. po firemní slogan).

Klíčovým faktorem pro vytvoření vhodného firemního stylu je jeho jednotnost a nezaměnitelnost.

Popusťte uzdu své fantazii

Mějte na paměti, že zdaleka nejste jediní ve svém oboru. Jak jinak se od konkurence odlišit než si vybudovat nezaměnitelnou image s nadčasovými prvky a poutavým sdělením. Buďte kreativní, zvláštní, prostě jiní!

Proč je firemní identita důležitá?

 1. Zapamatovatelnost - Profesionální a originální vzhled vaší firmy je prvním krokem pro získání zákazníků. Správně volené grafické prvky podpoří nezaměnitelnost vaší značky s konkurencí a potencionální zákazníci si vás tak snadno zapamatují.
 2. Úroveň - Styl provedení loga a firemní identity vypovídá o vašem vkusu, tedy i o úrovni a kvalitách. Působení firemního stylu na zákazníka by se tedy nemělo podceňovat, protože hraje důležitou roli při rozhodování, zda s firmou spolupracovat nebo se obrátit jinam.
 3. Důvěryhodnost - Silná a ucelená firemní identita vám zaručí pozitivní vnímání vaší firmy zákazníkem, partnery i zaměstnanci. Tím se v určité míře zvyšuje také důvěryhodnost ve vaše schopnosti.
Design KM / Tvorba loga a firemní identiy

8 důvodů, proč se mnou spolupracovat

 • Individuální a kreativní přístup ke každému projektu
 • Férová nabídka - poměr kvalita / cena / rychlost
 • Fullservis - od grafického návrhu, přes tisk až po funkční web
 • Profesionalita a vstřícnost - dodržování termínů i určitá časová flexibilita
 • Orientace na detail - kreativní i logické uvažování
 • Stylistické schopnosti - úprava textu a návrh obsahu
 • Rychlé zpracování i reakce prostřednictvím e-mailu bez dalších nákladů
 • Neustálé vzdělávání - stále se snažím přicházet na nové cesty a řešení

Tvořím hlavou i srdcem... Vytvořím vám nezaměnitelnou firemní identitu, moderní www stránky a originální tiskoviny. Poradím vám nejen s návrhem značky, ale i vhodnou propagací ...protože práce pro Vás je mou vizitkou.

ZAŠLETE MI POPTÁVKU

Login

  or   Vytvořit účet

Zapomenuté heslo? |  Zapomenuté jméno?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×