Webová grafika

Nemáte ještě www stránky nebo potřebují renovovat? Nechte si navrhnout promyšlený, na pohled nápaditý a přehledný web, který vám zajistí růst.

Poskytuji grafické služby od samotného grafického návrhu wwww stránek, přes úpravu textů a fotek až po kompletní vytvoření internetových stránek včetně výběru a objednání domény a hostingu. Pro podporu prodeje a stálý kontakt se zákazníky vám mohu vytvořit také elektronický newsletter.

Design KM / Tvorba webu, Joomla, webdesign

Jaké webové stránky navrhuji a tvořím?

 • webové vizitky a microsites - vhodné pro nejzákladnější prezentaci a podporu produktu či projektu (např. zimní kampaň)
 • standardní web bez redakčního systému - profesionální firemní prezentace, statické i dynamické provedení, avšak bez nároku na denní aktualizaci a nutnosti se učit pracovat se systémem (zajištění úprav samozřejmostí)
 • www stránky s redakčním systémem Joomla! - nejmodernější cesta pro vytvoření kvalitního webu, který se snadno upravuje, ovládá a hlavně skvěle vypadá a ohromí vaše zákazníky!
 • ideální pro podnikatele živnostníky, malé a střední firmy

Při vytváření webových stránek kladu hlavní důraz na přehledné, kvalitní zpracování, aby stránky návštěvníka nejen zaujaly, ale také splnily jeho očekávání. Při navrhování vhodného řešení čerpám ze zkušeností, inspiruju se novými trendy a neustále se snažím zdokonalovat své metody a postupy. To vše za rozumnou cenu s ohledem na rozpočet, aby byl zákazník maximálně spokojen.

Postup tvorby webu

 1. Vstupní analýza - získání informací o firmě, určení cílů webu. Připravte si Dotazník - tvorba webu (.doc, 84kB)
 2. Definice a tvorba obsahu - co vše bude web obsahovat (text, foto, videO) a kdo obsah zajistí
 3. Struktura, layout - návrh uspořádání obsahu a prvků na stránce
 4. Grafický návrh - vytvoření originální grafiky webu dle získaných dat
 5. Funkční návrh - převedení finálního návrhu webu do HTML nebo CMS Joomla
 6. Naplnění obsahem - umístění veškerého obsahu (texty, foto, video) na web
 7. Testování, úpravy - zpřístupnění webu klientovi pro kontrolu obsahu a funkčnosti, ladění chyb a další úpravy
 8. Spuštění webu - nahrání finálních dat webu na vaši doménu; možnost zajištění domény a webhostingu

Tvořím hlavou i srdcem... Vytvořím vám nezaměnitelnou firemní identitu, moderní www stránky a originální tiskoviny. Poradím vám nejen s návrhem značky, ale i vhodnou propagací ...protože práce pro Vás je mou vizitkou.

ZAŠLETE MI POPTÁVKU

Login

  or   Vytvořit účet

Zapomenuté heslo? |  Zapomenuté jméno?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×